Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite Soğuk İçecek Kağıt Bardak satış için
iyi kalite Soğuk İçecek Kağıt Bardak satış için
Sıcak içecek kâğıt bardakları, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi kaliteye sahip, ürünlerin kalitesinden çok memnunum.

—— Jonny

Yingjie profesyonel bir manuafacturer, biz kaliteli ürün ve iyi hizmet gibi.

—— Martina

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.
Shenzhen Headquarter Reception Hall Sample Room Office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Dünya çapında
Markalar : Yingjie
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 9 million-ten million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Yingjie Tarihi

Profesyonel İçme Mendil Takımlarının Büyüme Güzergahı.

Mayıs 2006'da, Yinjie, Çin'in en dinamik şehri olan Shenzhen'de kuruldu. Kurulduğu tarihten itibaren iç pazardaki en profesyonel içki bardağı üreticisi olmak için ayrılmıştık.

2010 yılına kadar Yingjie, China.Our tek kağıt bardak etkili bir kağıt bardak marka haline gelmişti perakende devleri aracılığıyla Çin'in her yerinde satılmaktadır. Bizim stratejik iş ortakları Wal-mart, Carrefour, Texco ve diğer tanınmış zincir mağazalar içerir.

2012 yılında Yingjie, Aeon Çin için OEM hizmet sunmaya başladı ve o tarihten bu yana kendi "Topvalu" kağıt bardak tedarikçisi olduk. Bu arada, "7-seç" gibi bir çok önemli marka için kağıt bardak OEM hizmetleri sağladık ve vb.

2015 yılında, daha da geliştirilmesi amacıyla, fabrikamız Dongguang, Guangdong Eyaleti başka bir şehir taşındı. Biz kendi fabrika binaları ve bir durak kağıt bardak üretim hatları tüm setleri var.

2016'dan itibaren Yingjie tek kullanımlık kağıt bardak geliştirmeye başladı ABD, Meksika, Almanya, Avustralya, Hongkong ve daha fazla müşteri güvenilir kalite ve tatmin edici hizmetleri için uluslararası markets.Due, Yinjie çizildi etc.have.

Yingjie, son on yıl içinde müşterilerimizden ve müşterilerimizden gelen desteklerden dolayı teşekkür eder. Gelecekte faydalarınız için daha da iyi yapacağız.

Dikkat ve memnuniyetiniz büyük zevktir.

Yinjie'ye hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.

İlgili kişi: Mr. Long

Tel: 86-755-82433045

Faks: 86-755-89501094

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)